| Rukhsandra a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma angajez pe timpul vacantei.stiti oferte de munca? pliante, firme care te angajeaza sa faci reclama la produse, sa dai oamenilor sa guste
- stiti cum sunt la magazinele mari unde iti dau sa gusti sucuri, iaurturi, ciocolata, inghetata...ceva...orice
dau fundita sad... aaa si precizez ca sunt din bucuresti happy

5 răspunsuri:
| miny a răspuns:

La MCdonald`s big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic crede-ma si eu sunt la fel ca tine (biank_sweet_blondy) din Curtea de Arges. Sper sa gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.am 14 ani inpliniti si vreau sa ma angajez la inpartit plinate... dar probleme este ca nu gasesc nici o firma pe net. sau un nr de telefon pentru contactare.ma puteti ajuta cu un link sau cu o anume firma de inpartit pliantedin bucuresti? astept...multumesc(bucuresti-pantrlimon)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| luciana2001 a răspuns:

Hei poti sa faci multe si nu angajandute daca cineva din familie lucreaza la magazin poate sa vorbeasca cu ala care aduce marfa si sa-ti faca un contract sa-ti aduca lamai sau parfumuri si poti sa vinzi