| Nelly_6548 a întrebat:

Am 17 ani, de la un timp ma simt singura, chiar daca am prieteni, ma simt izolata... Daca e cineva care e la fel in situatia mea, dati-mi id vostru ca sa trec peste starea aceasta...

3 răspunsuri:
| crysstyann a răspuns:

Cryss.cryss32

| crysstyann a răspuns:

Iti dau id meu daca vrei sa il iei cryss.cryss32

| Bogdanelz a răspuns:

Salut am 16 ani nu sunt chiar singur am tot langa mine pe prietena mea cand sunt langa ea simt ca zbor, cand nu suntem unu langa celalalt si ascult muzica plang si nu ma pot opri chiar daca o opresc
SFAT : incearca sa vezi viata cu ochii largi deschisi si cu inima si mai deschisa (nu toti gandesc bine sunt unele persoane care iti vor raul)