| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am 17 ani si inca nu mi-am gasit talentu. Se zice ca fiecare dintre noi e priceput la ceva, dar eu inca nu am nimic. Credeti ca e adevarat ce zic eu?

Voi la ce va pricepeti cel mai bine?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu stiu daca ma pricep chiar cel mai bine la asta, dar deocamdata asta ma atrage cel mai mult:designul vestimentar.

| Roxy a răspuns:

Pai sunt talentata la dans, inot, si la record la nefacut teme:))
Un an scolar nu mi-am facut nici o tema :))
Si tot am ajuns in primi 10 din clasa:))
Si mai am talentul de a rezista reaza foarte mult treaza...in timpul vacantei pot sa n dorm mai bine de 24 de ore si nu am nimic. fara cafele sau energizante sau din astea:D
Pai gandeste-te ce iti place cel mai mult sa faci... poate iti place vreun soprt, poate sa desenezi, sa canti, poate ai ureche mzicala...
Incearca cat mai multe lucruri... fa karate, fotbal, balet, tenis de camp, de masa...
uni au talentul de a sparge saburi cu dinti(adica manaca foarte mult seminte:D)
Alti canta...Amu trebuie sa ai si tu ceva acolo in tine...:)
Poate faci si tu chesti ciudate cu limba:P
http://www.youtube.com/watch?v=8ta4W3WEWOc
:P
Take care!:*

| VacaVacuta a răspuns:

Stai linistita. Si eu la varsta ta eram la fel. Fiecare om are ritmul lui. Pana la urma, tot o sa-ti gasesti pasiunea. Mai asteapta un pic. Pe mine ma pasioneaza, intr-un mod special, arhitectura, dar nu am facut mari progrese de la un timp in acest domeniu. Urmeaza calculatoarele si pshihologia.

| Byclick a răspuns:

Daca lenea ar fi un talent sau un sport national as fi olimpic.

| alymichaela a răspuns:

Pai...
Cauta ceva...
Incearca sa desenezi, canti, scrii melodii sau poezii, danseaza, poti sa faci un sport. Dar daca iti place sa asculti muzica.Nu te ingrijora ca ai un talent...de a asculta muzica. Ori scoala daca ai medii mari!
Eu am talent la desen, cantat, inotul.