| Florentina9210 a întrebat:

Care este lucrul la care va pricepeti cel mai bine?

eu dintotdeauna m-am priceput in a asculta oamenii si a le da sfaturi

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca cel mai bun lucru la care ma pricep este sa traiesc o situatie fara sa simt nevoia sa schimb ceva. Sa simt ca totul e asa cum trebuie. Orice schimbare as dori sa fac ar distruge doar armonia din prezent pe care ar schimba-o cu un stres absurd pe care l-as crea din nimic. Imi place sa observ si de aici vine si o calitate nativa de a asculta, dar si de a intelege nevoile oamenilor si motivele pentru care actioneaza in modul in care o fac. Nu stiu cat de bun sfatuitor sunt, daca solutia mea este cea mai buna, dar stiu ca pot ajuta oamenii prin prezenta mea sa se conecteze mai bine la centrul lor spiritual, de unde vine toata intelepciunea de care au nevoie. In cele mai multe cazuri vorbesc foarte putin, pentru ca nu simt nevoia. Ma multumesc sa ma delectez cu universul asta care ma inconjoara, in toate formele lui. E cu mult mai frumos sa il privesc decat sa il descriu.

| RAY a răspuns:

Si eu la fel ca tine asta find si pasiunea mea, o data am discutat cu cineva vreo 8, 9 ore cineva strain, femeile se descarca emotional nu trebuie sa le intrepui sa le spui ceva doar sa le privesti in ochii, barbati se descarca mai mult in interior sunt mai inchisi

| Drimmero a răspuns:

Tot asa, sa dau sfaturi, dar unde eram sigur dadeam sfaturi, m-am priceput mereu la fotbal, la pronosticuri, la jucatori, echipe, etc.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Foarte bine. Tine-o tot asa!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Multumesc, la fotbal m-am priceput mereu, dar imi place sa dau si sfaturi!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Inseamna ca ma pot baza pe tine, ca bun sfatuitor?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Atunci cand este cazul, da, dar cand nu stiu despre ce este vorba, nu ma bag.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Bine de stiut!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Mereu e bine de stiut!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda. Si eu. Dar nu stiu daca fac bine asta.

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Iti poti da seama daca o faci bine sau nu, dupa dispozitia acelei persoane!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Mda, doar ca e pe moment. Persoanele se schimba dupa ceva vreme.

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Adevarat!

| Doub a răspuns:

La orice, vai de viaţa mea ce jmek sunt.

| Dismally a răspuns:

Cred ca sunt un bun ascultator, ca si tine. Nu mi-am dorit asta, nu am incercat sa faca asta pur si simplu a venit natural. Nici nu stiu daca imi place acest lucru sau nu, cred ca nu m-am gandit niciodata la acest subiect. Oricum uneori este destul de obositor, mai ales daca asculti multi oameni pe care nu ii cunosti si care au probleme grave.

| Idkidk a răspuns:

Eu mă pricep la desenat, schiţat, cântat. Dar şi la a ajuta...

| Florentina9210 explică (pentru Idkidk):

Asta e fetita mea! :3

| Idkidk a răspuns (pentru Florentina9210):

Mami happy

| Florentina9210 explică (pentru Idkidk):

Si ''tati'' care este? smug

| Idkidk a răspuns (pentru Florentina9210):

Opel Corsa happy

| Idkidk a răspuns:

Eu mă pricep la mângâiat animale.

| syd a răspuns:

La ascultat muzica si la materii reale

| Drolja a răspuns:

La ce mă pricep eu mai bine îmi pune site-ul cenzură.