| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a întrebat:

Am 22 de ani!
De 2 ani locuiesc in Spania. M-am mutat din motive personale..am avut si un deces in familie etc. nu asta conteaza.
Ideea e ca eu cand am venit aici..am o ţară noua, o familie noua, o locuinta noua..etc.
Prietenii mei din Romania abia mai stiu de mine..adica daca nu le dau eu mesaj, ei cam uita.
Ce parere aveti? Ar trebui sa imi dezactivez Facebook-ul?
Btw, aici nu am prieteni..sunt al nimanui cum s-ar spune. Cred ca traiesc o usoara depresie..sau doar mi se pare.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Prietenii vin si pleaca si daca au fost doar profitori, atunci chiar nu mai vor sa piarda timpul cu tine.
Fa-ti prieteni noi, acolo in Spania, fiindca sunt la fel de calzi si prietenosi, ca orice latin.
Este de inteles depresia actuala, dupa decesul unuia drag. Dar trebuie sa inveti sa traiesti din nou, sa te bucuri de viata si sa iesi din starea in care esti acum, prin socializare.