| Bibw a întrebat:

Am ajuns sa o fac si pe asta. Imi scriu ceea ce simt pe site, dar asta este. Pur si simplu nu mai suport. I-am spus ca vreau sa-l urasc cu toate ca il iubesc din tot sufletu meu. Insa el a facut in asa fel in cat sa ma faca sa-i spun ca-l urasc, iar acum nu ma pot opri din plans. Mi-a spus ca isi baga ceva in amintirile noastre si ca nu a existat niciodata "Noi" doar EL si Eu. Simt ca ma prabusesc si ca nu mai rezist!

Răspuns Câştigător
| biutza14 a răspuns:

Draga mea,stai linistita,incearca sa uiti de toate amintirile petrecute alaturi de el,crede-ma ca si eu trec prin asa ceva dar incerc sa uit,stiu ca e ffff greu,sh pentru mine nu e usor deloc,eu il vad zilnic sh,stiu ca sh el mai simte ceva pentru mine, dar iti spun incearca sa il uiti, sper ca te-am ajutat cu ceva.bye bye

2 răspunsuri:
| Bibw explică:

As vrea sa-l uit, si nu stiu cum sa fac! sad

| frumusik_9052 a răspuns:

Nu iti face griji. Mai sunt si alti baieti in lumea asta. Uita de el si iti va fi mai bine.Iti promit!