| deia_9483 a întrebat:

Am alergii. si nu stiu la ce in afara de propolis si guma de mestecat, imi apar muuulte bube imense, rosii care ma ustura oribil, pana luni sunt la bucuresti si vreau sa stiu unde as putea sa fac niste teste de despistat alergiile. multumesc foarte mult

2 răspunsuri:
| StopTheWar a răspuns:

Testele acestea se fac la spitalhappy. Prima oara te duci la un medic de familie care iti v-a da o trimitere la un medic la spital.Acolo iti vor lua sange, si il vor pune intr-o chestie, dupa care vor pune niste substante.Doctorul se v-a uita la microscop si va vedea la ce esti alergicahappy

| z_2699 a răspuns:

Fugi la un homeopat