| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 15 ani si nu-s foarte inalta iar baiatul cu care vreau sa fiu este destul de inaltsad eu am aproximativ 1.58 iar el 1.75sad asta nu ar fi o mare problema dar ma intimidez foarte repede cand se apropie de mine desi nu suntem impreuna... si nici nu stiu sal sarut... nu neaparat k nu stiu dar pursisimplu ma pierd numai cand vb cu el... el imi spune ca daca asi fi mai intrazneaza si nu asa timida ar fi cu mine da asa... nu prea vrea... nu stiu ce sa fac pentru ca il plac f mult...big grin si vreau sa scap de rusinea astacrying

5 răspunsuri:
| cristi27 a răspuns:

Daca tineti unul la altul nu cred ca este importanta inaltimea voastra, voua va este frica de ce zice lumea ca nu va sta bine asa...eu zic sa nu bagati in seama asemenea lucruri, eu zic ca sunt niste rautaciosi cei ce va vor vorbi de rau

| cristi27 a răspuns:

Si inca ceva...fi mai indrazneata, trebuie sa iti invingi timiditatea, toti am fost la randul nostru timizi si nu trebuie sa te intimideze nimic.

| ryxize a răspuns:

Atunci... ce mai astepti? Da naibii rusinea aia a ta la o parte si nu perde ocazia ca ai putea sa suferi mult daca-l vei perde! Dupa cum vorbesti se vede ca-l iubesti foarte mult! Cu rusinea pe care o ai o sa perzi tare multe in viata si dupa asta o sa-ti para tare rau, dar va fi tare tirziu! Succes...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am un iubit .eu am 1.58 si el are 1.71 ...si sincer nu are nicio importanta happy Dragostea nu se masoara in lungime.Si sincer si eu sunt o fire fff rusinoasa. din pacate... dar invat sa ma lupt cu timiditatea.Asa sa faci si u

Bafta si multa sanatate:*

| andruska a răspuns:

Si eu sunt timida .si te intelegbig grin. dar cert e ca nu avem nimic de castigat. Trebuie sa lasam rusinea in spate, si sa vedem viitorul cu alti ochi. fara timiditate. reusind tot ce ne propunem. Si daca tu te apropii de baiat mai intai ca amica. e cu atat mai bine, dupa aceea nu va fi asa incomod. Sperbig grin te pwwp. bafta oricum:*