| Pecepeace a întrebat:

Am așa în minte niște persoane enigmatice din spațiul public care au cam lăsat ceva in urma lor,demn de filme. Nu știu dacă bine sau rău. Serghei Mizil, Gregorian Bivolaru și nu în ultimul rând Nicu Gheara. Ce părere aveți de fiecare în parte, sunt infractori, genii, antiexemple sau exemple de urmat?

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Astia au lasat ceva in urma lor?
Exemplelele proaste nu merita sa fie tinute minte, daramite de urmat.
Parerea mea despre oricare dintre ei, este foarte proasta. Nici nu vreau sa-mi mai amintesc de ei.