| TrendyHedgehog a întrebat:

Am auzit ca demi lovato se drogheaza o fi adevarat sau e doar o minciuna?

Răspuns Câştigător
| Allé_3818 a răspuns:

straight face Este doar o minciuna.
Fundita?

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dddddaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley da dar nu demi dar se poate bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca demi lovato se drogheaza doar ca a fost in spital pentru ca sa despartid de joe jonas asta nu inseamna ca se dragheaza!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat pentru ca scrie si in bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat am vz si eu pe net...adica nu stiu daca e adevarat si atunci cand se spunea ca e bolnava poate ca era drogata ( scuze fanii D. L.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat! fac ei barfa, paparattii sa fie si ei importanti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nuah ca am mai citit undeva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca nu. Nu cred ca Demi Lovato s-ar droga. Dar poate sa fie adevarat.Are doar 19 ani nu stiu sigur dar as zice ca este o minciuna. b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca e doar o minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nuci eu din pacate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum e o moda cu drogatul asta si da demi se drogheaza cea mai vesela persoana de la disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar miley se drogheazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu e o minciuna
Potrivit site-ului radaronline.com, există şi un filmuleţ în care Demi Lovato, în vârstă de 18 ani, trage liniuţe de cocaină pe nas şi în care adresează vorbe injurioase celor din jurul său.

"Demi se purta ca o curvă şi trăgea cocaină peste tot prin casă. Băiatul care a organizat petrecerea a filmat-o de mai multe ori pe Demi, care ţipa 'duceţi-vă naibii toţi, sunt faimoasă, nu mă interesează ce credeţi despre mine, toată lumea mă iubeşte'. A mai filmat-o şi în baie când tocmai trăgea o linie de cocaină", a declarat suRSA
SUNT FOARTE DEZAMAGITA DE EA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se drogheaza e o minciuna. nu au dovezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar asa am auzit ca ar fi adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato da chiar se droghiaza si miley la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suta la suta minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca swe drogheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedetele astea uita de dumnezeu, il iau pe dracu-n fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarath! demi lovato si miley cyrus se dragheaza. le dau de gol asta acuzatiile aduse la adresa lor, ranile de pe maini care sileau facut cu injectiile cu care siau injectath drogul.si comportamentul si vocabularul lor vulgar si colorat. cerceteaza si vei afla mai mult; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat, este suparata si are probleme emotionale. pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o minciuna nu mai credeti toate prostiile!

| lucas_6655 a răspuns:

Pai poate da poate intr-un final isi da si lumea seama ce drogate s vedetele astea

| lucas_6655 a răspuns:

Si sid vicios a murit de la droguri si bautura si va durut undeva nici nu va pasat acum apar niste pitipoance si gata uite marele model este un lider "hai s-o urmam si noi!" nu-i asa oricum ala a avut o viata mult mai interesanta decat demi sau miley asa casincer oricine canta acum e talentat nu conteaza ce face ea oricum e talentat\talentata asa ca nu conteaza cum ti se pare tie nici o vedeta nu scapa peste 19 ani fara sa bea ori sa fumeze ori sa se drogheze

| deeyuhd a răspuns:

Este adevaratstraight face. Si eu am fost socatawinking. Eu cred ca e profund imfluentata de Miley Cyrus. A devenit bun prietena cu ea. Din cate stiu si ea se drogheazawinking

| deni21_6784 a răspuns:

Este minciuna