| bubu_2633 a întrebat:

Am auzit si eu de curand un zvon care m-a cam amuzat un pic. Insa pentru cei mici e de speriat : Hannah Montana a murit.happy. Deci. este adevarat sau nu? Multumesc anticipat!:X

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Din informatiile pe care le detin nu am auzit ca a murit, cred ca este un zvon nefondat.

| OglindaOarba a răspuns:

Deci...erau doua autocare unde unul dintre ele a facut accident iar soferul a murit insa Hannah Montana era in celalalt autocar si numai soferul din primul autocar a murt...HAI PA!laughing)devil:*:*

| Adutzicutza a răspuns:

In nici un caz nu a murit!