| Tourniquet a întrebat:

Am auzit vestea trista : Raluca, adminul siteului, se retrage!
Cum va simtiti ca ati aflat aceasta veste? Va pare bine, rau? Mie imi pare rau! Ma simt cam melancolica. Totusi, bun venit Stela! Sper sa te cunoastem bine si pe tine. happy
Ce parere aveti, all? TPU... Useri ca @Brigaela, @Leguitoarea, @Lucien, si mai sunt... sper sa nu ne parasititi! happy

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Dragii mei si eu sunt mahnita ca pleaca Raluca,( numele ei este si numele uneia din gemenele mele), am aflat si eu acum si de aici
aceasta veste, ce m-a socat. Ii multumesc pe aceasta cale pentru tot ce a facut, pentru promtitudinea cu care mi-a rezolvat doleantele, pentru caldura cu care m-a inteles si tratat si ii doresc sa aiba reusite pe mai departe si sanatate, iar Cerul sa ii daruiasca lumina calauzitoare de liniste sufleteasca, de multumire si impacare. Asta e alegerea ei si o respect, desi am ramas cu putina melancolie, deoarece o stiam acolo, undeva, ca vegheaza bunul mers al sitte-ului acesta si ne ajuta din umbra. Numai bine draga Raluca, te imbratisez si sa fii acelasi suflet de aur pe care l-am cunoscut aici. Ma bucur de Steluta ce a aparut asa din neant, ce are nume predestinat sa urce in vazduh, imbratisand Cerul si ii doresc sa creasca dreapta, mergand mereu spre Lumina. Va doresc tot binele din lume, Lucien.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice început are și un sfârșit.
Suntem conștienți cu toții de acest aspect însă niciodată pregătiți pentru despărțire.
Numai bine.
Cât privește plecarea mea de pe site nu pot comenta absolut nimic la acest moment. Timpul va vorbi, nu promit ceva care nu pot face, realiza, îndeplini, etc.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Asta e ce sa-i faci, stai linistita ca nici eu nu voi pleca de aici chiar daca intru pentru TPU cand am odihna si ma opresc la benzinariewinking

| Tourniquet explică:

Te iubim, Raluca! big hug

P. s : la intrebarea asta nu cred ca dau fundita, sunt prea dragute raspunsurile ca sa le hotarasc. thinking

| positivity a răspuns:

Si mie imi pare foarte rau ca Raluca ne paraseste.

Pai chiar am o parere foarte buna despre acesti useri.

@Brigaela
@Leguitoarea, si altii ne ajuta foarte mult.

Bine zis, si eu sper sa nu ne paraseasca.

| Astaeparereamea a răspuns:

Te iubesc de numai poci raluca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic de spus. Fiecare face alegerile pe care le crede mai potrivite pentru el.Bafta in continuare Ralucai si bun-venit Stelei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt confuza, parca nu-mi vine sa cred...azi am reintrat pe site dupa o mica pauza si am ramas uimita cand am vazut cate evenimente au avut loc in acest timp in care am lipsit. Ce pot spune? Orice sfarsit e un nou inceput, lucru valabil si in cazul de fata.Eu vreau sa-i multumesc pentru tot ceea ce a facut pentru TPU si sa-i urez mult noroc in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kriii, da si eu am observat.
Ma simt deprimata... Insa, asta e viata, o luptawinking
Raluca, te pup si te imbratisez cu drag. Ai grija de tine! happy
In rest, am o parere foarte buna despre useritele mentionate de tine, cat si de toata comunitatea in sine. Doar suntem TPU (Toti Pentru Unu).
PS: O asteptam pe Stela...
Cu plecarea, faza e ca nu stiu... ce mi se rezerva in timp.
Ole, succes tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dementul care ai votat cu stupizi stati'ar in gat sa-ti stea tastalaughingesti un nimeniwinking