| Mihaibarbu156 a întrebat:

Am avut un vis ciudat. Se facea ca o colega cumparase un apartament si fusese afectat de niste inundatii si termite si ca sa faca bani incerca sa se dea la Berlusconi si participa si la o emisiune tv unde o puneau aia sa vorbeasca gresit ca sa para ca a stat in Italia, dar gresit la modu coraj in loc de curaj.

Ce credeti ca inseamna?

2 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Visele sunt doar vise.Nu credeti in vise, realitatea e alta.

| TristanTzara a răspuns:

Același lucru ca visul ăla în care negociam cu oameni cioară ca să nu-mi fure mortul din casă, ca după să dau de un sat în care înviaseră toți criminalii, să mă speriu și să fug cu 10 chinezoaice în Afganistan. Nimic.