| cristina_9394 a întrebat:

Am castigat 2 bilete la un concert rock, problema e ca nu stiu cum sa ma imbracstraight face Avand in vedere ca nu am haine de rocker, niste blugi negristraight face eventual un tricou negrustraight face Ma puteti ajuta va rog?sad

5 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Se spune ca hainele negre sunt reprezentative pentru acest gen, sincer imbraca-te cum te simti tu mai bine, dar totodata incearca sa nu te scoata in evidenta costumatia aleasa. Niste pantaloni inchisi la culoare (nu neaparat negri), tricoul la fel mai inchis la culoare, tenesi obligatorii big grin si multa voie buna. Sa nu exagerezi cu machiajul tongue (la ceva de genu am fost in blugi si tricou alb, am cam fost pata de culoare sa spun asa, dar nu a contat de loc)

| nestlebaby a răspuns:

La un concert rock nu e musai sa te imbraci in haine negre, doar sa fie comode si atat. ia-ti niste blugi oarecare si un tricou tot oarecare(care-ti place tie)si o geaca. rock nu inseamna culoarea neagra, inseamna muzica si atat.de ce intotdeauna rock-ul se asociaza cu culoarea neagra.si eu ascult muzica rock dar nici prin cap nu-mi trece sa ma imbrac doar in haine negre daca as avea ocazia sa merg la un concertul unei trupe rock. just be you!

| N0 nAmE a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te imbraci cat mai lejer dar totusi sa fi de acolo o rockeritza advarata:P:P
Niste blugi mai inchisi, pana, largi, cu un tricou lung, negru sau gri...tot larg.niste tenesi sau adidasi tipul astahttp://www.google.ro/......tp?/imgres
fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

Da e o alegere buna!
da o geaca neagra sau de blugi(culoare inchisa)sa-ti ei daca e frig!