| crytical a întrebat:

Am castigat o pereche de casti audio la promotia cu winston in care bagi codurile alea, si imi spune sa sun la ei. am sunat dar e 1 mai si nu lucreaza nimeni acolo. A mai castigat cineva de unde se iau asta? Creca nu imi zice ca trebuie sa vin prin Bucuresti sau mai stiu eu ce prostii. Si ati castigat careva S5?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încerci să-i (mai) contactezi. Și azi, și mâine. Sper să nu fie doar o iluzie. Dacă e firmă serioasă, îți vor solicita datele/adresa, și îți vor expedia premiul prin curier, poștă etc. Nicidecum nu te vor pune să faci un drum la București. Iar dacă premiile nu sunt reale, degeaba te străduiești să-i contactezi zi/noapte, fiindcă nu-i vei găsi niciodată.
Sper să obții premiul dorit și să te poți bucura de el. Oricum, felicitări. Bravo!

| crytical explică (pentru floresdemayo):

E pe bune treaba pentru ca am castigat si tigari si brichete. Da nu m-am gandit la treaba cu curieru. Mersi de raspuns.

| floresdemayo a răspuns (pentru crytical):

Tu te-ai născut norocos... happy