| anonim_4396 a întrebat:

Am cautat pe www.invisible.ro niste adrese de mess si la niciuna nu scria ca este pe invizibil.La unele scria ca este offline si aparea fotografia iar la altele scria avater's. Ce sa inteleg? Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nina_yo10

| 9089 a răspuns:

Http://www.invisible.ro/ intra pe asta ti l-am selectat eu p-p sper ca ti-am fost de ajutor

| BlueSummer a răspuns:

Pai mie nu mi-a mers deloc site-ul asta. Am impresia ca nu este bun. Intra si tu pe www.ascuns.ro, mie imi merge foarte bine. Nu stiu ce sa zic despre chestia cu avater's...