| Andreienache216 a întrebat:

Buna ziua...am contul de Instagram blocat.am căutat și am ajuns unde îmi spune să îmi trimită un cod de confirmare si am acolo numerele de tele cu care m-am logat si adrese de email, dar eu nu mai folosesc niciuna din acele. Nu stiu cum sa fac să primesc codul de logare de la ei, va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In lipsa accesului la contul de email cu care s-a facut contul,numar de telefon etc, nu ai cum sa recuperezi contul.
Daca se putea altfel, atunci orice persoana putea sa aiba acces la contul unei terte persoane doar stiind adresa de email de exemplu!

| Violleta2022 a răspuns:

Atunci cum poti dovedii ca acel cont este al tau, daca ti-ai schimbat si adresele de email si cel de telefon?

| mastadont a răspuns:

E simplu, nu mai ai cum, poți să-i spui larevedere acelui cont.