| IlegalSmile a întrebat:

Am cont pe ourworld lvl 45 si mi-am facut alt cont ca sa trimit gift de la contul mic la contul mare.Si nu merge nu stiu de ce? Ma puteti ajuta?

9 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Pi, cica in inauarie cand au fost 2coduri intr-o saptamana una si-a facut 50 conturi si i-a facut gift-uri, asa ca acum caracterele de pe care trimiti gift-uri trebuie sa fie minim 25.

| BlackScribble a răspuns:

Pai trebuie sa ai lvl 24 ca sa poti trimite.Nici eu nu stiam dar mi-a spus o prietena care a facut tot asa. Sper ca te-am ajutat. Apropo, ai vrea sa fim prietene pe OurWorld? Ma cheama AnicutaRO happy

| fame a răspuns:

Trebuie sa fi la lvl 25 ca sa poti trimite gifruto din cupoanele de gems happy dar din chestia cu facebook'ul poti trimite si de la lvl 1 (dar la face book sunt doar 10 gems) daca mai vrei sa afli ceva la ow numele meu este xl BaBe lx si adresa de mess e true.blonde@yahoo.com big grin
hope i help tongue
oxox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Trebuie să ai gems cumpăraţi, adevăraţi ca să poţi da gifturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ala mic sa fie lv 25 bagama si p mine ma cheama blaxygirls003

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... e posibil sa nu mearga deoarece ai gems de la coduri si atunci nu te lasansa sa trimiti gift

| Meeeeee a răspuns:

Ala mic trebuie sa fie de lvl 25 ca sa dea cadouri fara sa cumpere gems

| amy300 a răspuns:

Nu iti merge deoarece numai cei care sunt vip pot sa trimita fiindca la ourworld nu i-amai convenit faptul ca ni ne trimitem singuri cadouri.

| PhotoShop a răspuns:

Am cont pe ourworld lvl 45 si mi-am facut alt cont ca sa trimit gift de la contul mic la contul mare.Si nu merge nu stiu de ce? Ma puteti ajuta?