| CristiB93 a întrebat:

Nu pot sa trimit smsuri de pe telefon.Mi-am facut un abonament special si nu mai merge sa trimit smsuri. Nu stiu cum sa rezolv.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la relatii cu clientii si le spui problema ta.Iti vor spune ei ce este de facut, veti gasi o solutie impreuna

| SSJGohan3 a răspuns:

Abonament special adica cel doar de internet? Atunci e normal sa nu poti... daca e abonament normal trebuie doar sa schimbi centru de pe mesaje al telefonului de la setari...Cauta pe net centru de mesaje "retea".