| IlegalSmile a întrebat:

Am cont pe ourworld si mi-am facut alt cont de lever mic sa-mi trimit cadouri. Dar de la lvl 5 nu merge stiu ca trebuie sa meraga dupa lvl 25 big grin Stiti ce as putea sa fac ca sa trimit de la lvl 5 cadouri ca imi iese foarte lene sa fac flow big grin
Fund@!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare zi sa scrii jos in dreapta unde vrei sa vb cu cineva :
test-mode 42
cryptobiologist

daca in fiecare zi scrii codul o sa iti vina din ce in ce mai multe.de exemplu eu am facut 25 de flow.