| Nitescu_Theodor_1995 a întrebat:

Genii ale informaticii, provocare:
Vreau sa urmaresc o adresa de mail. Cum fac asta?
Explicatie: prin,, urmaresc" se intelege a afla toate site-urile la care acea adresa de mail a creat cont sau s-a inscris la newsletters, subscribe etc.
Nota: nu fac nimic rau aici, e adresa mea de mail cea despre care vorbesc si vreau sa vad niste Subscribes si conturibig grin

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Intra pe google si treci id intre ghilimele apoi dai cautare.
De exemplu asa: "pop.ioan@yahoo.com"

| DnBSniperZs a răspuns:

Cauta tutorial " DarkComet " dupa ca ai invatat sa il folosesti, il dai victimei si ii poti vedea fiecare miscare... Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este imposibil fara un program de supraveghere. Ca sa poti urmari o adresa de mail ar trebui ca toate site-urile pe care tu iti faci cont sa aiba adresele userilor publice iar acest lucru nu se intampla. 90% din site-uri iti protejeaza datele personale, printre ele se numara si adresa de mail.