| RobertEnciu a întrebat:

Am cumparat bilete de avion la Ryanair cu optiunea de a aduce un bagaj de mana cu dimensiunile 55x40x20, eu am un troler cu dimensiunile 55x37x24, acei 4cm in plus de la grosime conteaza sau poti sa apesi pe troler sa se incadreze in alea 20cm?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul depinde de cei care fac controlul.Si de aeroport.Eu pun totul in pungi si daca mă pun să plătesc 50 de euro că nu incape troler-ul atunci le las lor valiza amintire si eu plec cu pungile.Am facut asta doar in Tel Aviv, acolo au fost mai ciudați.Si in Cluj am trecut cu "pile"