| Gagicaru a întrebat:

Am dat o restanta acum in toamna pe care am picat-o se poate da in sesiunea din iarna as vrea sa stiu si cand incepe sesiunea de restante din iarna pls funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e restanta aferenta semestrului 1 o poti da in sesiunea de iarna (de pe la sfarsitul lunii februarie - inceput de martie) in saptamana de restante sau un sesiunea de examene din vara, cand ai afisat restanta de semestru (pentru ca in sesiunea de vara se dau restantele de ambele semestre. Restantele sunt prin iunie - iulie, ceva mai devreme pentru anul 3). Poti da restanta pana in ultima sesiune inainte de licenta.

4 răspunsuri:
| Gagicaru explică:

E din anul 2 semestrul I deci pot da in iarna

| Gagicaru explică:

Sef_adrian(messu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o poti da in iarna. In plus, iti pot vinde un pont. Ti-l scriu pe mesaj privat. O sa te rog sa-mi confirmi primirea mesajului. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti pot trimite mesaj privat inca. Lasa-mi te rog o adresa de mail sau un id de mess.