| TKT77 a întrebat:

Ce înseamnă restanța?

Bună! Am citit că mulți au restanțe toamna și înseamnă că dacă au rămas în urmă cu un examen, atunci îl pot da în toamnă.
DAR noi avem perioada de examen până în 9 februarie și perioada de restanțe din 17 februarie până în 23 februarie! Deci asta ce este? Înseamă că la noi sunt doar câteva săptămâni între sesiunea de examen și cea de restanță?

+ încă ceva: dacă cineva a dat examenul la timp, dar vrea să îl deie din nou, poate merge la restanță? big grin

DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare universitate isi aranjeaza sesiunile cum vor. daca vrei sa mai dai examenul odata il dai in sesiunea de mariri si reexaminari nu in restante

1 răspuns: