| anonim_4396 a întrebat:

Am dat un raspuns la o intrebare, dar dupa 5 minute intrebarea respectiva a disparut.de ce? eu imi vad raspunsul la "raspunsurile mele", dar intrebarea ioc.cand dau click pe ea ma baga la "intrebari recente" de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa mi se mai intampla si mie. Intrebarea a fost refuzata, dar era incorect fata de tine sa ti se stearga raspunsul.

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ciudat, intrebarea era destul de ok!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Te-ai apucat de luat la puricit? laughing Ahh.de ce nu am sters intrebarile, ca acum puteam.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu. Pe aici sunt mereu noutati, vreo regula noua, etc.
Faza e ca si eu ma plictisesc de moarte pe TPU...zau!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Super.multumesc! Am citit. Imi mai dai ceva sau ma duc la somn?
Facem ca la messenger : BUZZ.BUZZ...mai esti?

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

A fost ştearsă probabil.Nu era "în conformitate cu cerinţele site'ului"

| anad a răspuns:

Cineva a raportat-o si a fost retrasa automat de pe site.

| marrr a răspuns:

Probabil ca acea intrebare a fost respinsa. E enervant, atunci de ce mai apare pe site.si nici cel care a pus intrebarea nu poate vedea raspunsurile date intre timp!