| Prajiturica_6436 a întrebat:

Am downloadat un film d p net care nu are subtitrare apoi am downloadat subtitrarea d p alt site...Cum pun subtitrarea in film? DAU FUNDITA kiss

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Redenumeşti subtitrarea după numele filmului şi ţi-o ia automat orice player.

| anka a răspuns:

Important! Filmul si subtitrarea trebuie sa fie in acelasi folder. Dai rename pe film, copy, rename pe subtitrare, paste. Cele doua trebuie sa aiba acelasi nume.

| Suzy a răspuns:

Fa un folder cu filmul si pui subtitrarea in folderul respectiv :*

| iri a răspuns:

Pui filmul si subtitrarea intr-un folder, deschizi acel folder, selectezi ambele fisiere si dai click dreapta pe film si ii dai play, sau deschizi filmul si dupa aceea pui si subtitrarea cu drag&drop.

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Deschizi filmul.iei subtitrarea si o pui in film. spr c ai inteles

| Nuuu a răspuns:

Bsp player-incarcare subtitrare