| alexandra14 a întrebat:

Am facut o reclama pentru beauty club pentru la engleza.la scoala...imi puteti spune ideile voastre in caeva cuvinte in engleza,,, adica sa faceti o reclama despre clubul acesta? trebuie sa fac oameni sa intre in club...este vorba de make-up, parfumiri...(IN ENGLEZA)...MS

4 răspunsuri:
| alexandra14 explică:

Pai am cautat... dar nu am gasit ce am vrut... dar infine...am facut projectul deja...

| alexandra14 explică:

Deci! am spus ca mi-am facut singura tema.,, mai sus... ce nu intelegi? am cerut niste idei...nu vroiam sa scriu exact ce mi sa dadea...doar sa iau o idee... dar daca nu ai inteles nu sunt eu de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu reclame in engleza e asa de greu?

| kuckiecandle a răspuns:

Sa iti facem tema la ENGLEZA? in zadar ti-am face noi tema ca daca ar fi sa o citesti in fata clasei... ar fi praf... asa ca mai bine incearca sa pui ideile tale pe foaie... te poti ajuta de un dictionar sau sa intrebi anumite lucruri la care nu esti sigura... da nici in halul asta...