| Elena1234456 a întrebat:

Am facut o tombola pentru cadouri de Craciun si trebuie sa ii fac un cadou pana in 20 de lei unui coleg.Sunt clasa a9-a si nu am apucat sa il cunosc foarte bine, face karate de foarte mult timp si este destul de amuzant. Niste idei?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu o sa fie prea greu... daca e tombola de Craciun poti sa-i iei ceva sa fie in spiritul sarbatorilor de iarna.Eu de exemplu i-am luat colegului care mi-a picat un bradut mic foarte frumos impodobit si niste bomboane cu Mos Craciun si cam la fel au luat toti colegii mei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e baiat poti sai ei ceva o rama pentru fotografie ca so aiba toata viata

| musicfan a răspuns:

Poti sa ii cumperi un tricou pe care sa scrie ceva, numele lui sau ce stiu eu, sau o perna personalizata... sau ceva care sa il faca sa rada, niste ursuleti de plus, stiu ca nu ii copil mic dar poate in va face sa radabig grin... fundita

| ralukautzadidem a răspuns:

O pereche de ochelari sau o bluza daca e fata o esrfa daca e baiat o minigie