| anonim_4396 a întrebat:

happy Am tras bilete pentru cadouri de craciun...si am apucat un baiat si nu stiu ce cadou sa ii fac.Nu il cunosc asa de bine pentru ca e primul an.Dati-mi idei :* multumesc anticipat... funda

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Un set de aftershave/deodorant (se gasesc peste tot in perioada aceasta). O pernuta de plus decorata cu motive de Craciun. O cana (tot cu o decoratiune de Craciun pe ea). Sau daca observi ca ii plac in mod special anumite accesorii: o esarfa, un fular si manusi (ca tot e iarna), sireturi colorate.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Ai putea sa ii iei o carte sau un joc pentru calculator(de obicei baietii sunt pasionati de astea).Sau ai putea sa ii intrebi pe prietenii lui ce isi doreste. Sper ca te-am ajutat!

| secondhand a răspuns:

Eu zic ca ai scapa usor cu un parfum sau daca nu, incearca sa afli ce ii place si ce si'ar dori intreband'i prietenii.