| osimplafataaaa a întrebat:

Am facut un cont pentru o fata si m-a blocat si a apasat pe blocheaza contul x. Si acum mi-am facut alt cont si nu-mi arata contul ei, ce fac? Asta este doar pentru cateva zile sau ce?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Din moment ce a dat "blocarea tuturor conturilor prezente și viitoare" nu ai ce face.
Dar, poți ocoli, luând-o de la zero.
Creezi alt cont Google, nefolosind numele actual, ci, exemplu ai 2 prenume, folosește prenumele care nu l-ai folosit data trecută, dar sucești, prenumele și apoi numele. Apoi cu noul cont Google, creezi alt cont cu numele nou de pe Google, dar sucești. Prenumele și apoi numele. Altfel nu ai rezolvat nimic.
Și, atunci poți să o vezi din nou.
Iar la vârstă, trece la dată o cifră în plus sau minus, nu aceeași dată. Restul păstrezi.

| osimplafataaaa explică (pentru romeo78):

NU prea am înteles. îmi dai instagramul tau te rog sa vorbim acolo ca nu prea am înteles!