| Sampist a întrebat:

Salut, am o problema, am un laptop si cand il deschid si ii pun parola tastatura merge insa cand se deschide la aplicatii si restul nu mai merge, am incercat si cu driverele dar tot nu merge, ajutor, va rog!

4 răspunsuri:
| Codrinn69 a răspuns:

Scrii parola, intri, si nu-ti arata nimic? La desktop te referi, nu?
P.S. Sampist, joci pe bugged? laughing)

| Sampist explică (pentru Codrinn69):

Esti prost... cand intru pe desktop nu-mi mai merge tastatura

| Codrinn69 a răspuns (pentru Sampist):

Ai grija cu limbajul prietene, aici nu esti pe camp la parintii tai.

| Elisei_Claudiu-daniel_1980 a răspuns:

După ce intri, apăsa deodata alt+ctrl+delete, după te duce la mai multe opțiuni, acolo dând in jos cu săgeată găsești task manager( manager de aplicatii)acolo, o sa îți arate ce fel de aplicații ruleaza.Pe cele care nu vrei sa ruleze(Update de la steam, antivirus, etc.)le dai închidere forțată, sper ca am fost de folos