| Vlad_Siminea_1993 a întrebat:

Am găsit in ușa un bilet pe care se afla un număr de telefon.l-am sunat pe tata iar el a sunat la acel număr cu nr ascuns dar nu a răspuns nimeni cred ca cineva ma urmărește oricum a fost instiintata poliția ce credeți ca ar putea fi.

Răspuns Câştigător
| vladutt a răspuns:

Ar trebui sa stai linistit(a), mai ales daca ai anuntat politia. Poate a fost doar o intamplare, sau a gresit usa. Daca nu, eu iti sugerez sa stai in casa(mai ales ca este vacanta)si sa lenevesti fara nici o grija.

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Eu zic ca ai un mare admirator.De ce nu ai sunat cu incredere cu propriul tau numar sa vezi cine e? Sunt sigur ca ar fi raspuns cu emotie si ti-ar fi spus.Asa l-a sunat tactu cu numar ascuns si s-a speriat baiatul.

| vladutt a răspuns (pentru Narfundo):

Eu nu cred asa ceva. Daca ar fi un admirator secret, ar fi scris ceva gen admirator anonim.In plus,baietii sau fetele, daca plac pe cineva, nu se duc la ei la usa si lasa un biletel, mai ales in vacanta de vara.P.S:Tu nu vezi ca e baiat, cum adica''s-a speriat baiatul''.Il cheama Vlad(ca pe mine big grin).