| Niciunnumedeutilizator a întrebat:

Am încercat azi să copiez semnătura cardinalului Richelieu și vreau o opinie. Credeți că seamănă cu scrisul lui? https://prnt.sc/Gq8c355xGjBu

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar aia e, fir-aș!
Cauta-l pe Dumas ca sa te bage si pe tine in romanul lui.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu stiu cum a fost semnatura lui Richelieu.

| sierra1 a răspuns:

Excelent, ai putea angaja niște muschetari!

| johnnny123 a răspuns:

Este identică, bravo.

Acum poți să ordoni în scris asasinarea celor trei muschetari și a Ducelui de Buckingham.

| Brizbriz a răspuns:

Sigur ca... aaa... nu imi cer scuze, dar esti "cam" (adica TOTAL) pe dinafara
pentru ca din start consideri ca toti stim care e semnatura lu'
cardinalu' Richelieu, sau crezi ca nu o sa avem atata LENE in noi sa cautam (eu sufar de lene cronica in faza terminala, deci NICI O SANSA SA CAUThee hee )