| Alexandru1994 a întrebat:

Am incercat de curand sa fac un cont de Apple pentru ca am achizitionat un ipad si din pacate la metoda de plata nu am mai gazit cred ca oferta(3 metode de plata a-4 era NONE)
Daca ma pate ajuta cineva cu un cont adresa mea este :gheorghealexandru16@yahoo.com
Daca ma puteti ajuta trimitetimi un cont daca aveti din acela fara plata sau platit oricum nu cumpar aplicati(daca aveti inscris in iTunes)
Funda

1 răspuns:
| DrewAndrew a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/edw14ro
Dati o geana pe channel sa fiti mai veseli si sa va amintiti de weekend!