| Ana a întrebat:

Am incercat sa bag niste muzica de pe calculator pe telefon printrun cititor de carduri, dar problema este ca nu toata muzica care am bagat eu apare in telefon, ci doar cateva melodii, oare dc, si ce as putea face ca sa-mi apara toate melodiile?

4 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Pai poate ai multe melodii si memoria stick nu mai poate suporta dar incearca sa stergi cate ceva sa vezi ca o sa mearga

| elamit a răspuns:

Poate nu mai ai memorie la telefon

| hrdcore a răspuns:

Pentru ca telefonul tau nu citeste formatul melodiilor, exista un program cu care poti schimba formatul ca sa iti mearga si pe telefon, dar nu mai stiu cum se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îi melodia prea mare