| anonim_4396 a întrebat:

Deci... mi-am cumparat un iphone 4s si nu stiam cum sa descarc muzica de pe calculator. Ma rog, m-am documentat si am descarcat o aplicatie numita " iTunes". Apoi am reusit sa descarc muzica pe telefon... dar problema este k acum vreau sa mai descarc din nou alte melodii in telefon si cand imi apar acolo melodiile pe are sa le descarc pe telefon, imi apar aceleasi melodii pe care le-am descarcat data trecuta, si eu vreau sa imi apara si cele pe cae le-am descarcat astazi in calculator. Deci, cum pot " sa dau refresh" ca sa imi apara si restul de melodii pe care eu le-am descarcat?

1 răspuns:
| bmG123 a răspuns:

Asta se intampla cand un smartphone e mai "smart" decat posesorul...

Daca ai bani lasa-l asa si cumpara aplicatii si melodii, pentru ca nu sunt foarte multe gratis, daca nu fa-i jailbreak.