| _pink a întrebat:

Am instalate Windows-ul, Office-ul si celelalte driver pe calculator si apoi a fost creata o "imagine" a lor instalate. Stii cineva cum pot sa le reinstalez cu ajutorul "imaginii"? Sau daca nu am inteles eu bine, daca poate sa imi explice ce este aceasta "imagine".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Imagine" este un disc virtual pe care il poti "incarca" in orice software de virtuale(exbig grinaemon Tools, Nero Image Drive, etc). Din pacate nu poti reinstala windows-ul de pe un driver virtual.De aceea trebuie sa pui imaginea respectiva pe un disc(CD sau DVD). Aici mai apare o alta problema, adica e posibil ca discul sa nu "boteze". Daca ai inteles pana aici, ced ca te vei descurca pe mai departe.Bafta!