| anonim_4396 a întrebat:

Am inteles ca azi la ziarul adevarul este cartea crima si pedeapa cu doar 2, 20 lei.Nu mai gasesc la nici un magazin de ziaresad stie cineva unde e biblioteca adevarul si pana la cat e deschis?
P. S:sunt din Bucuresti.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Mai bine mergi intr-un cartier apropiat poate nu s-au vandut acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la una dintre librariile "adevarul" din Buc. si cred ca vei gasi acolo sa cumperi cartea;
eu ti-o recomand pe cea care este situata pe bd. I. C Bratianu (fost bd. 1848) colt cu str. Doamnei (unde era candva un magazin de lactate) langa fostul cinematograf Luceafarul (vis-a-vis de spitalul Coltei)