| anonim_4396 a întrebat:

Am inteles ca oamenii care infiaza copii, primesc bani destul de multi.

Daca, as abandona-o(o fetita de 2 anisori) in fata orfelinatului ca apoi sa ma duc sa o infiez, credeti ca se poate sa imi rotunjesc veniturile astfel sau pot fi prins?

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Bag pl in el site si in incarcarile lui.

bun! pai tu crezi ca e o bucata de carbune? sau tu te poti numi parinte? prietene...mi-as baga mana in pieptul tau si ti-as scoate inima, sa-ti demonstrez ca poti trai si fara ea. imi pare rau de fetita aia ca a nimerit la tine. dumnezeu sa aiba grija de ea.

nu, nu poti. chiar tu ai inregistrat-o la nastere. cum pl poti sa o lasi, sa o declari cum? moarta? sau? si apoi s-o iei inapoi. ce ganduri ai.

| Mădă0611 a răspuns:

laughing nu stiu nimic despre asta, dar ma indoiesc ca ar fi asa, altfel toti saracii ar infia, stiu ca daca iei in grija un copil, fara a-l infia, primesti bani, dar trebuie sa indeplinesti anumite conditii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasă-te bă de trolling că nu-i de tine.

| j1NNNx a răspuns:

Acum poti fi! laughing Ar trebui sa nu ai inima sa faci asa ceva. straight face