| Iulicutz a întrebat:

Am inteles ca steamul este un fel de "program" prin care se poate descarca si counter strike, cu acesta gloantele se duc mai bine si au un efect mai mare... dar ma intrebam daca ajuta si la modul deathrun cu ceva... astept raspuns big grin

2 răspunsuri:
| sadness_8987 a răspuns:

Steam-ul este un program cu care iti descarci counter strike cu licentza si cu care poti juca pe orice servar din lume ( asta in cazul in care nu ai ban pe sv sau steam-ul banat din cauza la cheat-uri). Acea licentza se cumpara, nu downlodezi numai steam-ul si gata ai counter-ul.Steam-ul nu te ajuta la death run si nici nu "se duc mai bine si au un efect mai mare". Death run-ul este un mod de joc ca si soccerjeam, kreedz, hns, respawn, zombi etc. Ca sa devii bun la ceva trebuie sa exersezi. Incearca sa joci pe kreedz sau hns si apoi death run, atuncea ai sa vezi diferenta pe death run... Acolo invetzi sa faci bhop si strafe

| denisa1994 a răspuns:

Ai aici toate raspunsurile si gasesti de toate:
http://www.cs-gothic.ro/
http://www.cs-gothic.ro/forum/