| anonim_4396 a întrebat:

Am înțeles ca treaba asta cu firele albe de par e genetic. Bunica mea are 80 de ani și nu are niciun fir alb, nu a avut niciodată. La fel și mama care are aproape 50 ani și fratii ei. Pe de alta parte, tata are câteva, iar surorile lui de la 25-30 ani a început sa le apăra serios și e foarte evident dacă nu se vopsesc. Credeți ca eu am șanse sa seamăn cu mama? Cam cum as putea sa îmi dau seama? Seamăn cu tata și la ten, având tenul gras, dar și in alte privințe.

2 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Bine. Super.

| Jo17 a răspuns:

Buna. Nu se stie. Asteapta pana faci si tu vreo 30 ani si daca apare un fir alb, asa iti dai seama. Oricum daca apar fire albe nu trebuie sa te ingrijorezi. Majoritatea au fire albe, e normal ca imbatranim.