| Anfsf123 a întrebat:

Am intrat pe omegle si am intrat in vorba cu o fata,dupa ce am vorbit cu ea,aceasta mi-a cerut numarul de telefon ca voia sa vorbim pe whats app,i l am dat iar dupa ce i am dat numarul meu de telefon mi-a spus noapte buna,si nu mi-a mai trimis mesaj,Exista riscul sa fiu rapit pe strada s-au batut, ca poate era altcineva in spatele ecranului, poate sa ma localizeze daca i am dat numarul? Mentionez ca am doar 16 ani.

Răspuns Câştigător
| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Stai calm. sunt foarte mici sansele. Si eu eram pe Omegle azi-noapte =)