| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe un grup de sosoci si e plin de ''patrioti'' care pun poze cu Putin pupand icoane. Sunt confuz. Ce parere aveti? Oare sunt multi rusofili in Romania?

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Sunt mulți proști, nu toți, dar destui încât să iasă în evidență. Distribuie orice și o iau de bună, plus că sunt șanse să fie multe conturi false. Sunt ăia care pun botul la postările cu cadouri date de marile hipermarketuri deși pagina are 3 aprecieri, postează partikip, și ar fi în stare sa își facă poze la cardul bancar față/spate și să îl posteze. Rusofili exista și sunt și ei prezenți, dar nu cred ca pe acel grup