| sara_1153 a întrebat:

Am intrat siteul www azone24.com/afacerionline unde prezinta modalitati de castig de bani online si sunt programe de genul paypal si moneybookers, m-am inscris si eu, mi-am deschis cont, credeti ca functioneza sistemul asta? pare interesant dar ati incercat careva?

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer SARA nu am incercat desi as dori sa cistig bani dar.am ceva retinere nu cunosc pe nimeni sa mi spuna dar,, astept sa ti mai dea rasp sa vad poate cineva te incurajeaza ok bafta

| VladimirPutin a răspuns:

Faci bani online cu vivaSMS
http://www.vivasms.ro/h/35af2f818e
detalii la id: music_catalin

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu zic sa nu te risti.

Mai bine incerci afacerile pe care le incearca toata lumea si sti sigur ca o sa fi platit la un moment dat.

O idee buna pentru tine ar fi sa incepi sa castigi bani cu youtube: http://www.afaceri-online.org/......a-bani-77/

| rserpu a răspuns:

Pai nu se deschide site-ul si nu pot sa-ti zic, dar daca incepi cu GDI, poti face bani frumosi, dar necesita si multa munca la inceput in schimb riscul este 10$ pe luna... nu e mult ca sa incerci ceva. Acceseaza www.webmoneyhq.ws sau www.website.ws

Bafta.

P. S. personal am incercat cu cazinourile online... am pierdut 40 euro in cateva zile... pacat :(