| anonim_4396 a întrebat:

Am luat premiul I azi si am terminat cu liceul. Felicitati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am glumit. felicitari, succes la bac.happy si eu am terminat cu liceul ieri...si eu am luat premiul 3 cu media 9, 88 tongue

24 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Felicitari!big grin Tine-o tot asa si ai grija in continuarewinkingSucces la bac!happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari, si multa bafta la bac!

lolita
| lolita a răspuns:

Te felicit dupa ce iei bacul!

| Leea1234 a răspuns:

Felicitari! si vreau sa te felicit si luna viitoare pentru admiterea la facultate, asa ca nu te culca pe-o ureche, si continua sa inveti ca vine bac-ul si admiterea! TINEM LEGATURA!

Janina
| Janina a răspuns:

Bravo frate!

| Bishop a răspuns:

Ce modest esti laughing felicitari

| ioanaa a răspuns:

Bravo, acum astept sa spui la fel si dupa bac.
Te-ai gandit la ce facultate vrei sa dai?

pupimik
| pupimik a răspuns:

Felicitari si mult succes la bac!
Ce medii aveti oameni buuuniii laughing eu sper sa iau ceva mentiune pe acolo...laughing

| GreenSky a răspuns:

Bravo mah! Sa te vad la Bac...

| turtl3 a răspuns:

Congratulations!

| dorin_9571 a răspuns:

Oooooo felicitaribig grin, acum am terminat j eu a 10a, dar nu stiu daca iau j mentiunehee hee

| stelinela a răspuns:

Felicitari! Suscces in continuare!

| allube a răspuns:

Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te cred.laughing demonstreaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari si asteptam sa ne scoti la bere big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Bro pai chiar ma duc azi pana dimineata o sa beau, sunteti invitatii mei numai ca aveti de mers cam mult pana la mine.
Cine vrea adresa sa intre pe privat.Pe bune fac cinste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ioanaa nu stiu deocamdata ma concentrez pentru bac, voi vedea apoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

FELICITARI Ombladom! Sper sa iei bacul cu briowinking
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mai mare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot. esti pe locul 1.trebuie sa ramai acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Felicitări și mult succes la celelalte examene pe care trebuie să le dai.
Mergi înainte.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te bucuri ca ai terminat liceul care de fapt trebuia facut daca tot traiesti in sec xxi cind termini facultatea... daca o faci bine inteles trebuie sa ty cumpere parintii avion recompensa nu?// dar sa o faci la zi nu la ff si apoi aveti pretentii de licentia-ti...

| sandica_3907 a răspuns:

FELICITARI! sa ai bafta si la bac, iti doresc multa bafta,