| urania a întrebat:

Am luat un puiuț peruș de 2 luni.A mâncat puțin în primele zile, dar numai seara pe furate. Îi place să stea în palma mea, a și zburat astăzi dar, toată ziua nu a mâncat nimic. Nu știu ce să-i fac. Cușca este a celei care a murit.A fost spălată și dezinfectată.E băiat.Dă din aripioare că vrea să îl scot din cușcă.Cum deschid ușița se cuibărește în palma mea. Probleme e că nu mănâncă. El este vioi. Ce mă sfătuiți? Cum să îl fac să mănânce?

1 răspuns:
| asuari a răspuns:

Fă rost de un prieten înaripat pentru el. În ziua de astăzi, prietenia se cumpărălaughing