| TrendyHedgehog a întrebat:

Am mare mare nevoie de ajutor.Desigur ca o sa dau fundita.Am un joc pe calculator care se numeste league of legends si cateodata atunci cand vreau sa intru adica sa imi bag numele si parola scrie login error. Iar la fratele meu cand isi baga numele si parola merge si am incercat de o gramada de ori sa imi bag numele ba chiar mi-am facut un alt cont crezand ca acela nu mai merge dar nici la cel nou nu imi intra in joc.Va rog frumos sa ma ajutati ca eu chiar vreau sa ma mai joc league of legends ca imi place foarte tare va rog mult de tot.Promit ca dau fundita.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar asa ca si eu ma joc league of legends sunt cam bun si nu am patit asa ceva daca vreti sa facem un meci bagati numele orkland

| christina_7091 a răspuns:

Probabil nu merge pentru ca nu pui tu numele sau parola corectwinking
daca tot nu merge, spune. i fratelui tau sa iti dea parola luilaughing) si intrii la el pe cont si te jocilaughing