| Zambet a întrebat:

Am modificat o poza pe taaz dar nu pot sa o salvez. daca dau save, mi-o salveaza in albumul de pe taaz...cum sa o salvez in computer? happy

2 răspunsuri:
| Gipsy a răspuns:

Salveaz0o in albumul tau Taaz, dupa aceea apasa pe "My Taaz", dupa aia pe "My Makeouver"(nu stiu cum se scrie laughing), apesi pe poza salvata si apesi pe "View". Si sub poza aceea care e formata si de cea originala si de cea 'noua' sunt mai mule 'butoane' printre care si "download", deci. apesi pe "download si gata

Pa, te pup kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrie sus in colt save in my computer daca nu copiaza photo scape si fa un screenshoot