| inna_2217 a întrebat:

Cum salvez poze de pe hi5? mi-am restartat pc. ul si acum nu mai am pozele.am dat save as la poza pe care vreau sa o am, dar o salveaza mica si neclara.Help me. multumesc

1 răspuns:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Din pacate nu poti sa le salvezi sad. Foloseste photoscape-ul. captureaza > captureaza regiunea > si apoi pui clickul intr-un colt al pozei si dupa aceea in celalalt colt si dai click. Nu prea ma pricep eu la explicatii dar sper ca ai inteles :d bafta:*