| ρunct a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cine are cat mai multe statusuri de genu:

Cate s-au spus. Cate s-au dus. Nu ma mai doare. Orice zi in plus sunt mai sus! Restul doar vorbe goale!

Va rog!

2 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine... du-te tare cat te tine!

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Ma vrei inapoi? Eu nu, iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang. Am mai crescut

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma-ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi se rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

Du-te, somn usor. Fa bine in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai retine. Ramai cat vrei, dar nu incerca sa gandesti pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut de curand un blog cu zeci de link-uri cu statusuri, intra pe link-ul de mai jos

http://www.status4m3ss.blogspot.com/

Sper ca a fost de folos :)